niedziela, 29 czerwca 2014

Przedwczesny wytrysk - fakty i mity.            Zaburzenia seksualne pod postacią wytrysku przedwczesnego (PW) są częste i stanowią znaczący problem w dzisiejszych związkach. Przyczyny tego zaburzenia są złożone i różnorodne, wobec czego nie jest możliwe ustalenie jednego sposobu postępowania leczniczego, uniwersalnego dla wszystkich dotkniętych tym problemem. Poza czystym zaburzeniem typu PW występują zaburzenia kontroli wytrysku w związku z innymi schorzeniami. Jest wiec niezwykle ważne, aby nie eksperymentować na własną rękę z terapiami behawioralnymi i cudownymi preparatami dostępnymi bez recepty. Zwykle nie przynoszą one wyleczenia a opóźniają rozpoczęcie prawidłowej kuracji. Pozostawienie nieleczonego zaburzenia PW doprowadza do frustracji, zaburzeń depresyjnych i poważnych problemów w związku. W przypadku schorzeń, dla których PW jest jedynie objawem ubocznym, szybka i właściwa diagnoza nie pozwala na dopuszczenie do zaawansowania tego stanu chorobowego.
             PW jest problemem obojga partnerów w związku więc nie należy chować głowy w piasek udając, że wszystko jest OK. Miejmy odwagę na analizę naszych zbliżeń. Jeżeli jest coś do usprawnienia nie wahajcie się i pozbądźcie fałszywego wstydu. Dzisiejsza medycyna ma wiele do zaoferowania „na tym polu”. 
          I na koniec - kiedy mówimy o wytrysku przedwczesnym? Pomińmy definicje książkowe. O problemie tym należy pomyśleć w każdej sytuacji, w której wytrysk nasienia u mężczyzny występuje w czasie zbyt krótkim dla doprowadzenia partnerki do orgazmu i jest to sytuacja utrwalona.

wtorek, 17 czerwca 2014

Czy kolana to właściwe miejsce dla twojego laptopa?


     Badania jakości nasienia przeprowadzone u mężczyzn przechowujących telefony komórkowe w kieszeni spodni wykazały spadek ruchliwości plemników w porównaniu do grupy kontrolnej. Negatywny wpływ promieniowania mikrofalowego na człowieka został już wcześniej udowodniony.
          Obecnie brak jest opracowań dotyczących wpływu laptopa na organizm człowieka. Niewątpliwie urządzenie to wytwarza pole elektromagnetyczne którego negatywny wpływ na żywe organizmy zależy między innymi od czasu ekspozycji i odległości od obiektu - i raczej nie o kolana nam chodzi.
          A więc Panowie - czyż naprawdę nie ma nic godniejszego naszych kolan niż laptop?

sobota, 14 czerwca 2014

Witam na moim blogu.

Witam wszystkich odwiedzających moje strony internetowe. Blog ten powstał w celu ułatwienia komunikacji, wymiany poglądów i informacji. Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań na interesujące Was tematy.